Rohnson R-914
Rohnson R-914
Rohnson R-914
Rohnson R-914
Rohnson R-914

Rohnson R-914

1.599,00 ден.   Спореди


Кафемат за филтер кафе
Јачина 1000W
10 чаши кафе со едно полнење
Постоечки филтер
Плоча која загрева
Европски стандарди за безбедност


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Кафемат за филтер кафе
Јачина 1000W
10 чаши кафе со едно полнење
Постоечки филтер
Плоча која загрева
Европски стандарди за безбедност

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи