Rohnson R-208

1.099,00 ден.   Спореди


Моќност: 750W;
Термоотпорна надворешност;
Светлечки индикатор;
Склад за намотување на кабелот;
Боја: Бела;
bar code: 5 202561 512168


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Техномаркет http://www.technomarket.com.mk   Детали 1.099,00 ден.

пред 7 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.Моќност: 750W;
Термоотпорна надворешност;
Светлечки индикатор;
Склад за намотување на кабелот;
Боја: Бела;
bar code: 5 202561 512168

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи