Roadstar RU 200PLL SD-радио

2.987,00 ден.   Спореди

Радио за автомобил од последната генерација без CD-диск, но со можност за приклучување на медиуми, како на пример SD / MMC-картичка, USB поврзување и преден AUX-влез.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.987,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио за автомобил од последната генерација без CD-диск, но со можност за приклучување на медиуми, како на пример SD / MMC-картичка, USB поврзување и преден AUX-влез.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка