ROADSTAR MPS-020/GR

ROADSTAR MPS-020/GR

599,00 ден.   Спореди

ROADSTAR MPS-020/GR, SHUFFLE MP3 PLAYER WITHOUT FLASH MEMORY, SLOT-IN FOR MICRO SD CARD, ALUMINIUM CASE WITH CLIP, EARPHONE / USB CABLE INCLUDED.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 599,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR MPS-020/GR, SHUFFLE MP3 PLAYER WITHOUT FLASH MEMORY, SLOT-IN FOR MICRO SD CARD, ALUMINIUM CASE WITH CLIP, EARPHONE / USB CABLE INCLUDED.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка