ROADSTAR MP-425/BK

999,00 ден.   Спореди

ROADSTAR MP-425/BK, SHUFFLE MP3 PLAYER WITH BUILT-IN 4 GB FLASH MEMORY, ALUMINIUM CASE WITH CLIP, EARPHONE / USB CABLE INCLUDED.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 999,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR MP-425/BK, SHUFFLE MP3 PLAYER WITH BUILT-IN 4 GB FLASH MEMORY, ALUMINIUM CASE WITH CLIP, EARPHONE / USB CABLE INCLUDED.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка