ROADSTAR HIF-7620 VERTICAL MICRO HI-FI SYSTEM WITH  CD/MP3 PLAYER

ROADSTAR HIF-7620 VERTICAL MICRO HI-FI SYSTEM WITH CD/MP3 PLAYER

4.999,00 ден.   Спореди

ROADSTAR HIF-7620 VERTICAL MICRO HI-FI SYSTEM WITH CD/MP3 PLAYER, I-POD DOCKING, FM PLL RADIO WITH PRESET STATIONS, USB/SD CARD SLOT FOR MP3 PLAYBACK, 2 X 5 WATTS, TWO WAY SPEAKER BOX, LCD DISPLAY W...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.999,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR HIF-7620 VERTICAL MICRO HI-FI SYSTEM WITH CD/MP3 PLAYER, I-POD DOCKING, FM PLL RADIO WITH PRESET STATIONS, USB/SD CARD SLOT FOR MP3 PLAYBACK, 2 X 5 WATTS, TWO WAY SPEAKER BOX, LCD DISPLAY WITH BLUE ILLUMINATION.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка