ROADSTAR CLR-2630/SL

ROADSTAR CLR-2630/SL

1.199,00 ден.   Спореди

ROADSTAR CLR-2630/SL, CLOCK RADIO WITH USB & FM DIGITAL PLL RADIO, DOUBLE ALARM, CALENDAR FUNCTION, BATTERY BACK-UP MEMORY, WHITE LCD DISPLAY, NIGHT ILLUMINATION


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.199,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR CLR-2630/SL, CLOCK RADIO WITH USB & FM DIGITAL PLL RADIO, DOUBLE ALARM, CALENDAR FUNCTION, BATTERY BACK-UP MEMORY, WHITE LCD DISPLAY, NIGHT ILLUMINATION

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи