ROADSTAR CDR-4520U/RD PORTABLE RADIO CD/MP3 PLAYER

ROADSTAR CDR-4520U/RD PORTABLE RADIO CD/MP3 PLAYER

2.799,00 ден.   Спореди

ROADSTAR CDR-4520U/RD PORTABLE RADIO CD/MP3 PLAYER, USB, AM-FM ANALOGUE RADIO, EARPHONE JACK, AC-DC


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.799,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


ROADSTAR CDR-4520U/RD PORTABLE RADIO CD/MP3 PLAYER, USB, AM-FM ANALOGUE RADIO, EARPHONE JACK, AC-DC

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка