RK 60355, Frizider Gorenje so nadvoresna komora

22.990,00 ден.   Спореди

Шифра 64152 - RK 60355, Frizider Gorenje so nadvoresna komora


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 22.990,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Шифра 64152 - RK 60355, Frizider Gorenje so nadvoresna komora

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи