RJA-C 8805 500W P4 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X 4big pin LABEL

1.628,00 ден.   Спореди

RJA-C 8805 500W P4 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X 4big pin LABEL


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ТДК http://www.tdk.com.mk   Детали 1.628,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RJA-C 8805 500W P4 20+4 PINS , 2 SATA, 2 X 4big pin LABEL

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка