RG6/Shielded with wire, SHILD: ALU Foil, ALU wire Braided, White, 305m, I Class quality [price per metar]

22,00 ден.   Спореди

coaxial+wire RG6/Shielded with wire, SHILD: ALU Foil, ALU wire Braided, White, 305m, I Class quality [price per metar]


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 22,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


coaxial+wire RG6/Shielded with wire, SHILD: ALU Foil, ALU wire Braided, White, 305m, I Class quality [price per metar]

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка