RENKFORCE SEL-120W РАДИО СРЕБРЕНО

RENKFORCE SEL-120W РАДИО СРЕБРЕНО

944,00 ден.   Спореди

Компактно радио за на маса, со дрвена обработка, лесно и едноставно за управување.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 944,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Компактно радио за на маса, со дрвена обработка, лесно и едноставно за управување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка