RENKFORCE E-SA9 мини-засилувач

4.956,00 ден.   Спореди

Овој мини-засличувач со дрвен дизајн изглед како украс.За подобар звук има aux.излези, CD, радио и касета. Засебната контрола за бас и високи тонови овозможуваат совршено подесување на прикачените зву...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.956,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој мини-засличувач со дрвен дизајн изглед како украс.За подобар звук има aux.излези, CD, радио и касета. Засебната контрола за бас и високи тонови овозможуваат совршено подесување на прикачените звучници. Малиот напојувач е погоден за сите места: во центарот на вашиот кино систем дома, или како втор засилувач во гостинската соба- E-SA9M звуците во своето најдобро издание!

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка