Renkforce DVD-Тунер 6311

15.340,00 ден.   Спореди

DVD- Тунерот се вклопува во DIN инсталациона празнина но сепак има екран со големина од 8,9 см. Двојната зона на функција овозможува посебен извор на репродукција на извор за возачи и патници. 2 годин...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 15.340,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DVD- Тунерот се вклопува во DIN инсталациона празнина но сепак има екран со големина од 8,9 см. Двојната зона на функција овозможува посебен извор на репродукција на извор за возачи и патници. 2 години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка