Renata 344 Минијатурна батерија, сребрен оксид

236,00 ден.   Спореди

Првокласни батерии кои најчесто се користат за часовници. Произведени во Швајцарија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 236,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Првокласни батерии кои најчесто се користат за часовници. Произведени во Швајцарија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка