REMINGTON Машинка за потстрижување на коса и брада PG 350

3.658,00 ден.   Спореди

Бричење, шишање и стилско обликување, сега се е можно! 2 години гаранција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Бричење, шишање и стилско обликување, сега се е можно! 2 години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка