REFLECTA- дигитален микроскоп камера со LCD екран

7.080,00 ден.   Спореди

The Reflecta LCD дигиталната камера микроскоп има 6.1 cm (2.4"") екран за приказ на набљудуваните предмети со зголемувачки фактор до 35 x. Снимените слики и видеа можат да се гледаат на компјутер или ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.080,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


The Reflecta LCD дигиталната камера микроскоп има 6.1 cm (2.4"") екран за приказ на набљудуваните предмети со зголемувачки фактор до 35 x. Снимените слики и видеа можат да се гледаат на компјутер или ТВ преку USB кабелот или да се зачуваат на SD картичка преку слотот на микроскопот за SD картичка.
Батериите не се вклучени.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка