RC ВОЗИЛО СО ДАЛЕЧИНСКО УПРАВУВАЊЕ 1:10 EP STADIUM BUGGY ROCKHARD 4 WD RTR

12.896,00 ден.   Спореди

Rockhard е вашето непопустливо off-road-профи возило, сето тоа за да ги совладате непослушните области под тркалата. Со HighGrip-гуми, хидраулични амортизери и моќен серија 540 електро мотор, Stadium ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 12.896,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rockhard е вашето непопустливо off-road-профи возило, сето тоа за да ги совладате непослушните области под тркалата. Со HighGrip-гуми, хидраулични амортизери и моќен серија 540 електро мотор, Stadium Buggy е опремен најдобро за предизвици кои доаѓаат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка