Ramazzotti Amaro

600,00 ден.   Спореди

Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 9
UPC: 8006550301040
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 30
Потекло : Италија
Категорија : Хербал Ликер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
еБар http://www.ebar.mk/ Детали 600,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Производител: Pernod Ricard
Шифра на производ: 9
UPC: 8006550301040
Волумен [ml] : 700
ALC [%/vol] : 30
Потекло : Италија
Категорија : Хербал Ликер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи