RAM Kingston DIMM 1GB DDR3 1333MHz CL9

495,00 ден.   Спореди

DDR3/1333MHz 1GB Non-ECC CL9 DIMM - ValueRam


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 495,00 ден.

пред 6 години

ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 591,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DDR3/1333MHz 1GB Non-ECC CL9 DIMM - ValueRam

Рам капацитет 1 GB
Магистрала 1333 MHz
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка