RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15D-16GTZKO black/orange

9.584,00 ден.   Спореди

RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15D-16GTZKO black/orange


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 9.584,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RAM DDR4 16GB (2x8GB) 3200MHz G.SKILL Trident Z F4-3200C15D-16GTZKO black/orange

Магистрала 3200 MHz
Рам капацитет 16 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка