RAM 512MB DDR2 so dimm OEM

RAM 512MB DDR2 so dimm OEM

337,00 ден.   Спореди

RAM 512MB DDR2 so dimm OEM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 337,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RAM 512MB DDR2 so dimm OEM

Рам капацитет 512 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка