RAM 2GB DDR2 OEM

1.642,00 ден.   Спореди

RAM 2GB DDR2 OEM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.642,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RAM 2GB DDR2 OEM

Рам капацитет 2 GB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка