RAM 256MB DDR OEM

253,00 ден.   Спореди

RAM 256MB DDR OEM


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 253,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RAM 256MB DDR OEM

Магистрала 400 MHz
Рам капацитет 256 MB
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка