Rage Gaming Case, W/out PS, 3x USB 2.0 + eSATA + Audio + Mic, 1 x 12cm Orange Led Fan, Kensington Lock, Scratch Proof Power Coating, Black Color

1.940,00 ден.   Спореди

Rage Gaming Case, W/out PS, 3x USB 2.0 + eSATA + Audio + Mic, 1 x 12cm Orange Led Fan, Kensington Lock, Scratch Proof Power Coating, Black Color


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.940,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Rage Gaming Case, W/out PS, 3x USB 2.0 + eSATA + Audio + Mic, 1 x 12cm Orange Led Fan, Kensington Lock, Scratch Proof Power Coating, Black Color

Уреди за напојување No Supply W
Тип на куќиште Midi
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка