Radeon 9600 128MB DDR+TV-OUT+DVI

765,00 ден.   Спореди

Radeon 9600 128MB DDR+TV-OUT+DVI


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 765,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Radeon 9600 128MB DDR+TV-OUT+DVI

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка