QUARZ-механизам за часовник со нишало, со мелодија

2.419,00 ден.   Спореди

Quartz механизам со нишало со Вестминстер мелодија на секој час и камбана за означување на времето. Потребна е само една батерија. Дискот на нишалот е независно од времето.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.419,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Quartz механизам со нишало со Вестминстер мелодија на секој час и камбана за означување на времето. Потребна е само една батерија. Дискот на нишалот е независно од времето.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка