PVC КОНТРОЛЕН КАБЕЛ - 0.25 - ЗЕЛЕН (FIL.100252)

8,00 ден.   Спореди

Висококвалитетен и флексибилен кабел за долги ел.елементи. Пресек од 0.25 mm² и надворешен дијаметар 1.4 mm.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Висококвалитетен и флексибилен кабел за долги ел.елементи. Пресек од 0.25 mm² и надворешен дијаметар 1.4 mm.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка