PVC КАБЕЛ - H07V-K 1.5 - ЦРВЕН (FIL.100098)

22,00 ден.   Спореди

Кабел погоден за користење под подлога (во ѕид, под) или во ел.апарати со внатрешни ел.коло. Заштитен слој од превисок напон до 1000 V.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 22,00 ден.

пред 5 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Кабел погоден за користење под подлога (во ѕид, под) или во ел.апарати со внатрешни ел.коло. Заштитен слој од превисок напон до 1000 V.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка