PURING KEEPCOLOR CREAM 1000ml

540,00 ден.   Спореди

PURING KEEPCOLOR CREAM 1000ml
Крема за одржување обоена коса, содржи витамин Е, ленено семе, ја прави косата мека и дава интензитет и сјај на бојата.
Прикажи повеќе


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 540,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PURING KEEPCOLOR CREAM 1000ml
Крема за одржување обоена коса, содржи витамин Е, ленено семе, ја прави косата мека и дава интензитет и сјај на бојата.
Нанесете на косата и оставете да дејствува 3-4 минути, потоа измијте.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка