PURING KEEPCOLOR COLOR CARE SHAMPOO 1000ml

450,00 ден.   Спореди

PURING KEEPCOLOR COLOR CARE SHAMPOO 1000ml
Шампон за нега на обоена коса. Содржи масло од ленено семе, ја храни, и дава мекост, ја обновува структурата и и дава волумен на безживотната коса.Начи...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 450,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PURING KEEPCOLOR COLOR CARE SHAMPOO 1000ml
Шампон за нега на обоена коса. Содржи масло од ленено семе, ја храни, и дава мекост, ја обновува структурата и и дава волумен на безживотната коса.Начин на употреба: нанесете на морка коса, запенете, измасирајте и добро исплакнете. Повторете ако е потребно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка