PURING EVERYDAY HERBAL FRESH CREAM 1000ml

540,00 ден.   Спореди

PURING EVERYDAY HERBAL FRESH CREAM 1000ml
Маска за ревитализација на коса за секојдневна употреба. Богата со билни екстракти од ментол. На косата и дава здрав и „дисципли...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 540,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PURING EVERYDAY HERBAL FRESH CREAM 1000ml
Маска за ревитализација на коса за секојдневна употреба. Богата со билни екстракти од ментол. На косата и дава здрав и „дисциплиниан“ изглед. Нанесете на коса измиена со шампон, и расчешлајте по должината оставете да дејствува 1-3 минути и убаво исплакнете.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка