PURING EASY - Shampoo rivitalizzante 1000 ml

450,00 ден.   Спореди

PURING EASY - Shampoo rivitalizzante 1000 ml Шампон за нормална коса, богат со протеини од свила со ходратантни својства


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Хаир шоп http://hairshop.mk/   Детали 450,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PURING EASY - Shampoo rivitalizzante 1000 ml Шампон за нормална коса, богат со протеини од свила со ходратантни својства

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка