PTC ГРЕЈАЧ

3.776,00 ден.   Спореди

Двете подесувања на топлината и и 90 осцилација соодветно го дистрибуира топлиот воздух. Со еден допир, уредот веднаш се претвора во греалка. Грејачот може да користи студен воздух дури и ВО топли ден...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Двете подесувања на топлината и и 90 осцилација соодветно го дистрибуира топлиот воздух. Со еден допир, уредот веднаш се претвора во греалка. Грејачот може да користи студен воздух дури и ВО топли денови. PTC: Позитивен температурен коефициент.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка