PSU Tester with LCD screen 20/24 pin ATX

1.085,00 ден.   Спореди

PSU Tester with LCD screen 20/24 pin ATX


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.085,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.090,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU Tester with LCD screen 20/24 pin ATX

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка