PSU Spire SP-ATX-400WT-PFC 400W

1.450,00 ден.   Спореди

SP-ATX-400WT-PFC Spire 400watt, Metal Casing, ATX 2.01 Supports: Intel & AMD, ATX 1.3/2.01, 1*20+4pin, 1*12V 4pin, 1*SATA, 1*FDD, 4*Molex, PPFC & CE/ROHS Compliant


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.450,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


SP-ATX-400WT-PFC Spire 400watt, Metal Casing, ATX 2.01 Supports: Intel & AMD, ATX 1.3/2.01, 1*20+4pin, 1*12V 4pin, 1*SATA, 1*FDD, 4*Molex, PPFC & CE/ROHS Compliant

Моќност 400 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка