PSU Spire Jewel Black Real 750W

6.122,00 ден.   Спореди

PS - Real 750W - Jewel Black, ATX rev. 2.2, PFC Active, 20+4pin x 1PCS; IDE 4pin x 6PCS; Floppy 4pin x 2PCS; 12V(4+4)8pin x 1PCS; PCI6pin x 2PCS; SATA x 4PCS, 120mm Fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 6.122,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PS - Real 750W - Jewel Black, ATX rev. 2.2, PFC Active, 20+4pin x 1PCS; IDE 4pin x 6PCS; Floppy 4pin x 2PCS; 12V(4+4)8pin x 1PCS; PCI6pin x 2PCS; SATA x 4PCS, 120mm Fan

Моќност 750 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка