PSU P4 ATX 400W

PSU P4 ATX 400W

678,00 ден.   Спореди

PSU P4 ATX 400W, со Midi Tower МИНИМАЛНО Оштетен


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 678,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU P4 ATX 400W, со Midi Tower МИНИМАЛНО Оштетен

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка