PSU Micro 400W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan

1.190,00 ден.   Спореди

PSU Micro 400W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan

Micro PSU 400W Matrix
Rating power: 230W
Peak Power: 400W

M/B connector: 20+4pin power connector for ATX/BTX motherboards...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.190,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU Micro 400W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan

Micro PSU 400W Matrix
Rating power: 230W
Peak Power: 400W

M/B connector: 20+4pin power connector for ATX/BTX motherboards
CPU connector: 4P power connector
HDD/FAN/ODD connectors:
SATA x2
IDE (Molex): x2
FDD: x1

Power supply size: 120*100*62mm
Fan: 8CM Fan

1.2M power cord

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка