PSU Intex Spider Red 500W 12cm fan

1.076,00 ден.   Спореди

Output Watts 500W
Fan Type Sleeve bearing cooling fan
Fan Size & Colour 12CM & RED Colour
Fan RPM 1650 RPM
SMPS Chassis Colour: Black colour
Cable length 4...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.076,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Output Watts 500W
Fan Type Sleeve bearing cooling fan
Fan Size & Colour 12CM & RED Colour
Fan RPM 1650 RPM
SMPS Chassis Colour: Black colour
Cable length 40 CM
Cable Gauge 18 AWG
Connectors 1 x 20+4 pin connector,1 X 6+2 pin connector
2 SATA , 2 HDD , 1 FDD , 1 FAN
AC Input 220V 50-60Hz 5A
DC Output +3.3V : 30A +5V:30A +12V:20A
-12V:0.5A +5VSB:2A
Connector Color: RED
On/Off Switch: Power On/Off switch
Auto FAN Speed Control: Automatic thermal fan speed control
+12V Rails: Enhanced rails +12V X 1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка