PSU Gembird PSU5 450W

1.837,00 ден.   Спореди

PSU 450W Gembird PSU5, Real Power,PFC,Silent,2*Fan


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 1.837,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 450W Gembird PSU5, Real Power,PFC,Silent,2*Fan

Моќност 450 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка