PSU Gembird PSU3 400W

1.550,00 ден.   Спореди

PSU 400W Gembird PSU3 Real Power,CE, PFC,VDE


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 400W Gembird PSU3 Real Power,CE, PFC,VDE

Моќност 400 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка