PSU Fortron Flex 300W

2.050,00 ден.   Спореди

Fortron Flex ATX PSU, FSP300-60HPC, 300W, PFC Active, SFX, Dimention 81.5W x 40.5H x 150L mm, 6cm Top Fan, I/O switch


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.050,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Fortron Flex ATX PSU, FSP300-60HPC, 300W, PFC Active, SFX, Dimention 81.5W x 40.5H x 150L mm, 6cm Top Fan, I/O switch

Моќност 300 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка