PSU Delux DLP-35M CE 800W

PSU Delux DLP-35M CE 800W

1.790,00 ден.   Спореди

DLP-35M CE Approved Power supply ATX 800W, 12cm silent fan, 6pin & 8pin PCI-E, 20+4pin,SATA (Real 350W;Peak 460W)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.790,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLP-35M CE Approved Power supply ATX 800W, 12cm silent fan, 6pin & 8pin PCI-E, 20+4pin,SATA (Real 350W;Peak 460W)

Моќност 800 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка