PSU Delux DLP-21A Real 200W

759,00 ден.   Спореди

DLP-21A Real 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, 20+4pins, 8cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 759,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


DLP-21A Real 200W, label 700W, 2*SATA, 2*PATA, 20+4pins, 8cm fan, EU cable, 230V, DELUX logo, industrial packing

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка