PSU Chicony HPE 3509F5WR 350W

PSU Chicony HPE 3509F5WR 350W

1.350,00 ден.   Спореди

Chicony HPE 3509F5WR 350W (peak power 380W) PSU E-Serie Version 2.01 ATX 12cm Fan, w/o PFC, RetailBox


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.350,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Chicony HPE 3509F5WR 350W (peak power 380W) PSU E-Serie Version 2.01 ATX 12cm Fan, w/o PFC, RetailBox

Моќност 350 W
Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка