PSU 700W Matrix 20+4pin, 2xSATA, 8cm Fan, CE

717,00 ден.   Спореди

PSU 700W Matrix

20+4pin power connector for ATX/BTX motherboards
2x Molex power connector
4P power connector
2x Sata power connector
8cm Fan power connector

Power cab...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
ДДКом http://www.ddcom.com.mk   Детали 717,00 ден.

пред 6 години

Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 750,00 ден.

пред 6 години

Некст Компјутери http://www.superkompjuter.com Детали 1.000,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


PSU 700W Matrix

20+4pin power connector for ATX/BTX motherboards
2x Molex power connector
4P power connector
2x Sata power connector
8cm Fan power connector

Power cable

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка