PSU 650W Gembird PSU8X-Real Power,PFC,Silent,2*Fan
PSU 650W Gembird PSU8X-Real Power,PFC,Silent,2*Fan
PSU 650W Gembird PSU8X-Real Power,PFC,Silent,2*Fan

PSU 650W Gembird PSU8X-Real Power,PFC,Silent,2*Fan

2.890,00 ден.   Спореди

CCC-PSU8X Power supply 650W Intel 2.2 ATX/BTX, CE, PFC, LOW NOISE, DUAL FAN

650W ATX/BTX power supply
Noise level 40 db
Conforms to Intel 2.2 specifications

* CE-approved, ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.890,00 ден.

пред 5 години

Револушн http://www.revolution.com.mk   Детали 2.990,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCC-PSU8X Power supply 650W Intel 2.2 ATX/BTX, CE, PFC, LOW NOISE, DUAL FAN

650W ATX/BTX power supply
Noise level 40 db
Conforms to Intel 2.2 specifications

* CE-approved, PFC-approved
* 2 cooling fans
* Temperature control card for low-noise performance
* Includes VDE approved power cord
* 20+4 pin power connector for ATX/BTX motherboards
* PCI Express connector
* 4x SATA power connector
* 4x MOLEX power connector

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка