PSU 550W Gembird PSU7X-Real Power,PFC,Intel 2.2 , Silent,2*Fan

2.540,00 ден.   Спореди

CCC-PSU7X Power supply 550W Intel 2.2 ATX/BTX, CE, PFC, low noise, dual fan

Features


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.540,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


CCC-PSU7X Power supply 550W Intel 2.2 ATX/BTX, CE, PFC, low noise, dual fan

Features

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка