PSU 500W Gembird PSU6X-12-B Black Power Series ,Real Power,PFC,Silent,12cm

2.290,00 ден.   Спореди

Power supply, 500W ATX/BTX, CE, PFC, 12 cm fan, BLACK POWER series

Features
ATX/BTX power supply
500 W power with PFC
12 cm cooling fan
Conforms to Intel 2.2 ATX\BTX specifica...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 2.290,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Power supply, 500W ATX/BTX, CE, PFC, 12 cm fan, BLACK POWER series

Features
ATX/BTX power supply
500 W power with PFC
12 cm cooling fan
Conforms to Intel 2.2 ATX\BTX specification
Includes VDE approved power cord
Black powder coating

Specifications
12 cm cooling fan
PFC
Temperature control card for low-noise performance
Connectors:
4 x SATA, 20+4 pin, P4, 2 x Molex,1 x floppy, 600 mm length wires
24 pin main cable black net tube
CPU: (P8 = 2 x 4P), 4 pin 12 V x 2
PCI-e: 6+2 x 1

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка